ورزش در درآمد تبلیغات صدا و سیما سهیم می‌شود

خبرگزاری تسنیم: به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، امیر رضا خادم با اشاره به نشست علنی نوبت عصر امروز (شنبه) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی لایحه برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: در خصوص تخصیص سهم ورزش از رویدادهای ورزشی، در نهایت مقرر شد بر اساس تفاهم بین وزارت ورزش و جوانان و سازمان صدا و سیما، درآمدهای تبلیغاتی بین این دو دستگاه تقسیم شود.

وی ادامه داد: با این مصوبه و پس از تایید، تا پایان سال اول برنامه ششم توسعه، ان‌شاالله ورزش از درآمدهای تبلیغاتی حین، قبل و بعد از مسابقات ورزشی برخوردار خواهد شد.

خادم تصریح کرد: امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی بند 3 ماده 107 برنامه ششم توسعه به رای گذاشته شد و دولت مکلف شد تا پایان سال اول اجرای برنامه ششم توسعه با مشارکت سازمان صدا و سیما و وزارت ورزش و جوانان تسهیلات قانونی لازم در خصوص نحوه تقسیم درآمدهای تبلیغاتی ناشی از پخش مسابقات ورزشی را پیش‌بینی کند.

تبلیغات

تمامی مطالب این سایت توسط موتور جستجو هوشمند سایت جمع آوری میشوند و همه مطالب با درج منبع در سایت ثبت میشوند و ما هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نداریم.

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین اخبار