حتی از تلویزیون هم اشتباه داور واضح بود!

به گزارش "11نیوز"؛ جوردی مستره، نایب رئیس باشگاه بارسلونا با اعلام اینکه موضع باشگاه در مورد ایوان راکیتیچ، تلاش برای تمدید قرارداد اوست، شایعاتی که درباره جدایی این بازیکن کروات منتشر شده است را تکذیب کرد.

کنار گذاشته شدن راکیتیچ از ترکیب اصلی بارسلونا در اکثر بازی‌های این تیم پس از ال‌کلاسیکو، سبب به وجود آمدن شک و شبهاتی درباره آینده او شده اما مستره اعلام کرد که بارسایی‌ها خواهان ماندن هافبک پیشین سویا هستند.

او گفت: «من فقط می‌توانم بگویم که در این مقطع ما در حال مذاکره برای تمدید قرارداد راکیتیچ هستیم.»

مستره سپس به قضاوت جنجالی داور بازی شب گذشته بارسلونا و ویارئال در ورزشگاه سرامیکا اشاره داشت و افزود: «من بازی را در تلویزیون مشاهده کردم و دیدم که سوریانو به چه شیوه فوق‌العاده‌ای توپ را با دوستش گرفت. ما باید با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و دقیق، به داوران در امر قضاوت کمک کنیم.»

نایب رئیس باشگاه بارسلونا در ادامه به تأیید اظهارات سرمربی تیم، لوئیس انریکه درباره استحقاق بارسلونا برای کسب هر 3 امتیاز بازی پرداخت.

او عنوان کرد: «با تمام احترامی که برای ویارئال قائلم، من فکر می‌کنم که ما باید این بازی را می‌بردیم، حتی اگر در دقیقه آخر گل زده باشیم. ویارئال تیم فوق‌العاده‌ای است اما به نظر من با توجه به کارهایی که بازیکنان ما در این بازی انجام دادند، پیروزی حق ما بود.»

تبلیغات

تمامی مطالب این سایت توسط موتور جستجو هوشمند سایت جمع آوری میشوند و همه مطالب با درج منبع در سایت ثبت میشوند و ما هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نداریم.

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین اخبار