ترکیب احتمالی پرسپولیس برای بازی با سایپا

به گزارش 11نیوز، نیم فصل دوم لیگ برتر در شرایطی امروز با یک بازی آغاز می شود که پرسپولیس روز جمعه از سایپا در ورزشگاه آزادی میزبانی خواهد کرد. برانکو ایوانکوویچ که نسبتا توانسته به خواسته های خود در نقل و انتقالات نیم فصل برسد، نسبت به نیم فصل اول تغییراتی را در ترکیب تیمش خواهد داشت. 

در خط دروازه بدون شک علیرضا بیرانوند همچنان شماره یک پرسپولیس خواهد بود. در خط دفاعی حضور حسین ماهینی، سیدجلال حسینی و محمد انصاری قطعی است اما شاید برانکو زیر بار انتقادات از محسن ربیع خواه برود و این بار به محمد آرام طبع شانس بازی بدهد تا این موضوع سبب ماندن این بازیکن در پرسپولیس شود، اگرچه این موضوع با توجه به تفکرات  برانکو بعید است. 

با توجه به غیبت رامین رضاییان به دلیل مصدومیت شاید کار برای برانکو کمی آسان تر باشد. کمال کامیابی نیا در پست هافبک دفاعی، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان و سروش رفیعی جلوتر از او و در خط حمله احتمالا طارمی و امیری گزینه های نهایی برانکو خواهند بود.

این ترکیب احتمالی و رویایی پرسپولیس به نظر می رسد که البته باعث نیمکت نشینی رضاییان، علیپور و نریمان جهان خواهد شد. 

البته هنوز کار حضور سروش رفیعی در پرسپولیس به طور کامل نهایی نشده و پرسپولیسی‌ها با توجه به صادر نشدن کارت پایان خدمت این بازیکن و شکایت باشگاه فولاد باید به دنبال صادر شدن کارت بازی این بازیکن باشند.

تبلیغات

تمامی مطالب این سایت توسط موتور جستجو هوشمند سایت جمع آوری میشوند و همه مطالب با درج منبع در سایت ثبت میشوند و ما هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نداریم.

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین اخبار