شرح وضعیت بودجه "خمحور" از ز

شرح وضعیت بودجه "خمحور" از زبان مدیرعامل

عصر خودرو- داود یزدی، مدیرعامل شرکت تولید محورخودرو درخصوص پیش بینی تولید سال مالی منتهی به اسفند ۹۵ توضیحات لازم را ارائه کرد.

به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو»، یزدی در ابتدا درباره تعدیل بودجه سخن گفت: باتوجه به برنامه تولید ابلاغ شده شرکت ایران خودرو دیزل مبنی بر تحقق تولید اکسل کامیون های 1924، 2624 به ترتیب با تیراژهای 900 دستگاه و 500 دستگاه در فصل زمستان سال جاری، همچنین الزام به تولید و تامین محورهای فوق در بازه زمانی تا پایان سال جاری، بودجه متناسبا تعدیل و ارائه گردیده است.

وی ادامه داد: در همین راستا، خمحور کلیه اسناد و مدارک مثبته را در اختیار حسابرس قرار داده و با جلب نظر موافق وی، اثرات تعدیلی در بودجه اصلاحی لحاظ گردیده است.

این مقام مسئول در خاتمه افزود: درخصوص اکسل های باری سبک برنامه تولید طبق بودجه اولیه 34 هزار و 500 دستگاه بوده که طی 9 ماهه دارای پوشش 65 درصدی است و تا پایان سال باتوجه به افزایش میزان تولید، بودجه مورد نظر محقق خواهد شد.

تبلیغات

تمامی مطالب این سایت توسط موتور جستجو هوشمند سایت جمع آوری میشوند و همه مطالب با درج منبع در سایت ثبت میشوند و ما هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نداریم.

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین اخبار