ترکیب احتمالی استقلال برابر نفت

شفقنا ورزشی: استقلال نیم فصل دوم لیگ را با دیدار برابر نفت تهران در ورزشگاه آزادی آغاز می کند. این دیدار برای منصوریان و استقلالی ها یک بازی حیثیتی به شمار می رود و استقلال اگر نتواند در این دیدار به پیروزی برسد، قطعا در ادامه بازی ها مشکل خواهد داشت.

تمرینات استقلال در روزهای گذشته نشان می دهد که منصوریان علاقه دارد تا به سیستم 1-3-2-4 بازگردد و به همین منظور به نظر می رسد آبی ها در این دیدار نیز مانند بازی با سپاهان با استفاده از این چیدمان بازی را آغاز کنند.

سید حسین حسینی در این دیدار مانند بازی با سپاهان احتمالا گزینه اول آبی ها خواهد بود. مجید حسینی و پادوانی نیز دو مدافعی هستند که برابر سپاهان عملکرد خوبی داشتند و منصوریان احتمالا در این دیدار باز هم از این دو بازیکن در مرکز خط دفاعی استفاده می کند.

با مصدومیت مگویان و بازگشت وریا غفوری، این بازیکن ملی پوش گزینه اول آبی ها برای حضور در سمت راست زمین است اما این احتمال وجود دارد که منصوریان در این بازی ریسک نکند و خسرو حیدری در سمت راست به زمین برود. همچنین یعقوب کریمی احتمالا در این بازی دوباره به ترکیب اولیه آبی ها باز خواهد گشت و زکی پور باید بازی را از روی نیمکت آغاز کند.

امید ابراهیمی و امید نورافکن در این دیدار دو هافبک دفاعی آبی های خواهند بود که شرح وظایف متفاوتی دارند تا به این ترتیب امید ابراهیمی در پستی که علاقه دارد بازی کند. فرشید اسماعیلی نیز در این بازی احتمالا جلوتر از دو هافبک دیگر قرار می گیرد.

بهنام برزای بازیکن آماده این روزهای تمرین استقلال بازی با نفت را از ابتدای آغاز خواهد کرد و به عنوان بال راست به میدان خواهد رفت. از سوی دیگر کاوه رضایی دیگر بازیکنی است که منصوریان او را مانند تمامی دیدارهای فصل به عنوان مهاجم مرکزی انتخاب می کند تا به این ترتیب تنها نقطه ابهام بر انگیز ترکیب آبی ها، پست بال چپ باشد. منصوریان در گذشته بختیار رحمانی را در این پست بازی داده و البته بازیکنی مانند محسن کریمی تازه از مصدومیت بازگشته را نیز در اختیار دارد. همچنین باید این گزینه را به گزینه های منصوریان اضافه کرد که سرمربی آبی ها می تواند با تغییر پست کاوه رضایی، از علی قربانی در نوک خط حمله و از رضایی در بال چپ استفاده کند اما با این وجود استفاده از محسن کریمی بیش از سایر بازیکنان محتمل است.

به این ترتیب ترکیب آبی ها عبارت است از: حسین حسینی، خسرو حیدری، مجید حسینی، پادوانی، یعقوب کریمی، امید ابراهیمی، امید نورافکن، فرشید اسماعیلی، بهنام برزای، کاوه رضایی و محسن کریمی

تبلیغات

تمامی مطالب این سایت توسط موتور جستجو هوشمند سایت جمع آوری میشوند و همه مطالب با درج منبع در سایت ثبت میشوند و ما هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نداریم.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین اخبار