یک میلیاردریال قطعات قاچاق خودرو و موتورسیکلت درآباده کشف شد

یک میلیاردریال قطعات قاچاق خودرو و موتورسیکلت درآباده کشف شد

عصر خودرو- فرمانده انتظامی شهرستان آباده اعلام کرد:‌یک دستگاه کامیون حامل قطعات خودرو و موتور سیکلت به ارزش یک میلیارد ریال در این شهرستان توقیف شد.

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، سرهنگ اسماعیل زراعتیان گفت: ماموران انتظامی شهرستان آباده هنگام کنترل خودروهای عبوری در جاده های این شهرستان یک دستگاه کامیون بنز مظنون را متوقف کردند که در بررسی مشخص شد کامیون حامل کالای قاچاق است.
فرمانده انتظامی شهرستان آباده افزود: در بازرسی از این خودرو بیش از سه هزار قطعات خودرو و موتورسیکلت از جمله سرسیلندر، کمک فنر، توپی رینگ، قطعات کیلومتر، صافی بنزین، دزدگیر، درباک، واشر سرسیلندر، میل سوپاپ، دیسک صفحه و ... و نیز 80 کیلوگرم زغال چینی، یک دستگاه کف کش برقی چینی، سرویس چینی 26 پارچه (6 کارتن)، 18 طاقه پارچه، 36 کارتن سرویس سینی سه پارچه کشف شد.
زراعتیان گفت: در این رابطه خودرو حامل کالای قاچاق متوقف و به پارکینگ منتقل و راننده آن با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

تبلیغات

تمامی مطالب این سایت توسط موتور جستجو هوشمند سایت جمع آوری میشوند و همه مطالب با درج منبع در سایت ثبت میشوند و ما هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نداریم.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین اخبار