فیفا جواب انتقام‌گیری سوارس را داد!+عکس

به گزارش "11نیوز"؛ لوئیس سوارس با وجود آنکه یکی از نامزدهای قرار گرفتن در تیم منتخب فیفا بود، همچون دیگر هم‌تیمی‌های بارسایی‌اش از رفتن به مراسم فیفا برای معرفی برترین بازیکن جهان در سال 2016 امتناع کرد.

در حالی که باشگاه بارسلونا اعلام کرد دلیل نرفتن بازیکنانش به مراسم فیفا، بازی امشب آنها در جام حذفی اسپانیا برابر اتلتیک بیلبائو بوده است، نشریه «ناسیون» آرژانتین دلیل دیگری برای نرفتن سوارس به زوریخ ذکر کرده است.

این نشریه نوشته که سوارس همچنان از دست فیفا به خاطر محرومیتی که 2 سال پیش بعد از جام جهانی برای او در نظر گرفت، ناراحت است و با نرفتنش به مراسم معرفی بهترین‌های سال 2016 به نوعی انتقام‌گیری کرده.

با وجود نرفتن به مراسم فیفا، باز هم یک اتفاق جنجالی برای او رخ داد که آن معرفی‌اش توسط فیفا به عنوان یکی از سه مهاجم تیم منتخب سال با عکسی مضحک مربوط به سال 2012 بود که در آن بیش از چهره این بازیکن اروگوئه‌ای دندان‌های معروف او نمایان بود. به نظر می‌رسد که فیفا هم به شیوه خودش توانسته نیامدن سوارس به مراسم این سازمان را تلافی کند.

فیفا جواب انتقام‌گیری سوارس را داد!+عکس

تبلیغات

تمامی مطالب این سایت توسط موتور جستجو هوشمند سایت جمع آوری میشوند و همه مطالب با درج منبع در سایت ثبت میشوند و ما هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نداریم.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین اخبار