زیدان از صحبت در مورد جنجال بارسایی‌ها طفره رفت

به گزارش "11نیوز"؛ زین‌الدین زیدان در کنفرانس خبری پیش از بازی فردا شب تیمش در خانه سویا در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا، گفت که کسب سه‌گانه قهرمانی هدف تیم اوست اما از اکنون به آن فکر نمی‌کند.

زیدان گفت: «نه من، نه بازیکنان و نه دست‌اندرکاران باشگاه به چنین چیزی فکر نمی‌کنند، بلکه ما ترجیح می‌دهیم قدم‌بهقدم پیش برویم. کسب سه‌گانه هدف ماست اما هنوز خیلی با آن فاصله داریم. در فوتبال همه چیز روز‌به‌روز پیش می‌رود. از وضعیتی که تیمم دارد، راضی‌ام چرا که کارمان را درست انجام داده‌ایم.»

زیدان درباره شک‌وشبهاتی که درباره حذف نام خامس رودریگس از ترکیب رئال برای بازی برابر سویا شکل گرفته هم اظهار داشت: «بازی فردا شب‌مان بازی بسیار مهمی‌ست و خامس با توجه به دردی که در پای خود احساس می‌کرد، آماده حضور در این بازی نبود و ما هم مثل همیشه نمی‌خواهیم سلامت بازیکنان‌مان را به خطر بیندازیم. فکر نمی‌کنم مصدومیتش جدی باشد اما تا زمانی که یک بازیکن مشکلی دارد باید محتاط باشیم چون بازی‌های زیادی پیش رو داریم و نمی‌خواهیم ریسک کنیم.»

زیزو از پاسخ دادن به سؤالی درباره غیبت بارسایی‌ها در مراسم بهترین‌های سال 2016 فیفا خودداری و عنوان کرد: «من فقط به بازی فردا شب فکر می‌کنم و وظیفه‌ام نیز همین است.»

سؤال دیگری که از سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها پرسیده شد هم درباره بارسایی‌ها بود و این بار جنجال‌آفرینی جرارد پیکه درباره داوران اسپانیایی. زیدان این بار هم از پاسخ دادن طفره رفت و گفت: «من به سؤالات‌تان احترام می‌گذارم اما من واقعاً نمی‌خواهم وارد چنین مسائلی شوم. یک چیزی می‌گویم و آن وقت خودم را به دردسر خواهم انداخت. برای من فقط بازی فردا شب مهم است. بیایید از این موضوع بگذریم.»

تبلیغات

تمامی مطالب این سایت توسط موتور جستجو هوشمند سایت جمع آوری میشوند و همه مطالب با درج منبع در سایت ثبت میشوند و ما هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نداریم.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین اخبار