چه کسی چک‌های بازیگر فصل دو 

تاریخ نشر : پنجشنبه 23 دی 1395 مشاهده : 30 سایر اخبار سینمای ایران و جهان RSS

بازیگر سریال «شهرزاد» از آخرین وضعیت این اثر نمایشی سخن گفت.

فصل دوم شهرزاد

پرویز فلاحی پور بازیگر سریال «شهرزاد» در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون , در ارتباط با آخرین وضعیت این اثر نمایشی گفت: بیش از 3 هفته از توقف فیلمبرداری «شهرزاد» به علت مشکل دیسک کمر حسن فتحی گذشته است، طی آخرین صحبت های که با عوامل تولید داشتم، اواخر دی ادامه فیلمبرداری این سریال آغاز خواهد شد.

وی در پاسخ به اینکه برای نقش آفرینی درفصل دوم «شهرزاد» آیا با محمد امامی قرارداد امضا کرده است، بیان کرد:خیر، با حسن مصطفوی مدیر تولید این اثر  قرارداد امضا کردم و تاکنون  چک هایی که از این سریال بابت  دستمزد خود دریافت کردم به نام وی بوده است، تصور میکنم که بخشی از هزینه های ساخت این سریال را وی تقبل می کند.

این بازیگر با اشاره به اینکه هیچ اختلافی در پشت صحنه سریال «شهرزاد» میان عوامل وجود ندارد، تصریح کرد: خوشبختانه تمام افراد حاضر در این سریال با یکدیگر رابطه صمیمانه‌ای دارند وفضای آرامی در پشت صحنه این سریال جاری است.

فلاحی پور در ارتباط با دیگر فعالیت های خود، گفت: طی این مدت که درگیر سریال «شهرزاد» بودم با پنچ الی شش پیشنهاد تلویزیونی مواجه شدم که همه آنها را رد کردم و به طور کل درگیر «شهرزاد» هستم و منتظر هستم که هرچه سریعتر فیلمبرداری این اثر آغاز شود.

کافه سینما

اخبار مرتبط:

شهرزاد و ادامه بحث پولشویی/دستمزد عجیب شهاب حسینی و ترانه علیدوستی در شهرزاد +تصاویر

همه چیز درباره دستگیری تهیه کننده جوان شهرزاد /همه فیلمهایی که او سرمایه گذری کرده :از "فروشنده" تا "ابد و یک روز" +تصاویر

پاسخ جنجالی سازندگان "شهرزاد" به انتقادها به ساخت سری تازه شهرزاد، بعد از ابهامات مالی مطرح شده+تصاویر

اولین عکسها از ترانه علیدوستی و شهاب حسینی در «شهرزاد۲» | پشت صحنه

بازیگر سریال "شهرزاد" به همراه همسرش+عکس

تبلیغات

تمامی مطالب این سایت توسط موتور جستجو هوشمند سایت جمع آوری میشوند و همه مطالب با درج منبع در سایت ثبت میشوند و ما هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نداریم.

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین اخبار