منچستریونایتد را می‌بریم تا جبران شود

به گزارش "۱۱نیوز"؛ لیورپول در نیمه‌نهایی جام اتحادیه انگلیس به مصاف ساوتهمپتون رفت و این دیدار با یک گل به سود ساتهمپتونِ میزبان به پایان رسید.

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول در نشست خبری بعد از بازی گفت: «با وجود آنکه بازی را خوب شروع کردیم اما بعد از گلی که ساوتهمپتون به ثمر رساند نتوانستیم واکنش خوبی از خود نشان دهیم. نباید اینگونه بازی را واگذار می‌کردیم. الان دیگر کار ما برای صعود به فینال سخت شده است.»

کلوپ ادامه داد: «از عملکرد بازیکنان راضی نیستم. آنها باید بهتر از این ظاهر می‌شدند. به هر حال احتمال شکست در هر دیداری وجود دارد و طبیعی است که گاهی اوقات تیم نتواند عملکرد خوبی از خود نشان دهد. باید این دیدار را خیلی زود فراموش کنیم چرا که یکشنبه در رقابت های لیگ برتر دیدار بسیار مهم و حساسی برابر منچستریونایتد پیش رو داریم. بر این باور هستم که این دیدار بسیار زیبا خواهد بود.»

دیدار برگشت لیورپول برابر ساوتهمپتون در نیمه‌نهایی جام اتحادیه انگلیس دو هفته دیگر برگزار خواهد شد. کلوپ درباره شانس تیمش برای صعود به فینال ومبلی گفت: «نباید در هیچ حالتی ناامید شد. ما شانس بالایی برای صعود به فینال داریم. هنوز هیچ چیزی مشخص نیست.»

تبلیغات

تمامی مطالب این سایت توسط موتور جستجو هوشمند سایت جمع آوری میشوند و همه مطالب با درج منبع در سایت ثبت میشوند و ما هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نداریم.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین اخبار