آلگری دست از غر زدن برنداشت

به گزارش "۱۱نیوز"؛ تیم یوونتوس شب گذشته در دیدار نفس‌گیر موفق شد میزبان سرسخت خود آتالانتا را با نتیجه 3 بر 2 شکست دهد و جواز حضور در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا را کسب کند. با این حال سرمربی بانوی پیر از اینکه چرا بازیکنانش بعد از زدن دو گل به حریف اجازه بازگشت به بازی را دادند، ناراحت بود به خصوص که این اتفاق در بازی‌های قبلی‌ آنها هم رخ داده است.

ماسیمیلیانو آلگری در پایان بازی به خبرنگاران گفت: «هر دو تیم بازی خوبی ارائه کردند. متأسفانه ما در مقطع پایانی ناگهان دست از بازی کردن کشیدیم و واقعاً نزدیک بود گل سوم را هم دریافت کنیم در حالی که در آن مقطع صعودمان می‌بایست قطعی شده بود. با آزاد گذاشتن بازیکنان آتالانتا به این تیم اجازه دادیم به بازی برگردند و به این شیوه اعتماد به نفس کسب کردند. چنین بازی‌هایی برای ما خوب است چون درس عبرتی می‌شود تا در بازی‌های بعدی‌مان قبل از اینکه سوت پایان به صدا درنیامده تصور نکنیم که بازی تمام شده است و دیگر مرتکب چنین اشتباهاتی نمی‌شویم.»

آلگری ادامه داد: «من می‌توانم درک کنم چرا که حریف برای بازگشت به بازی انگیزه و انرژی پیدا کرد اما اینکه تیمم این چنین بازی را شل بگیرد برایم قابل قبول نیست. در این بازی ما واقعاً داشتیم ریسک می‌کردیم. ما باید بفهمیم تا زمانی که سوت پایان به صدا درنیامده، بازی تمام نشده است. باید این را در سر خود فرو کنیم که زمانی که وقت حمله است باید حمله کنیم و زمان دفاع هم باید دفاع کنیم. باید فکری به حال این موضوع بکنیم چون تعداد دفعاتی که داریم مرتکب چنین اشتباهی می‌شویم زیاد شده است و حداقل ماهی یک بار این اتفاق رخ می‌دهد.»

پیش از بازی جوزپه ماروتا، مدیر اجرایی باشگاه یوونتوس اعلام کرد که بانوی پیر درصدد است سئاد کولاشیناچ، دفاع چپ شالکه را به خدمت بگیرد. آلگری در پاسخ به این سوال که این بازیکن در ماه ژانویه به شاگردان او ملحق خواهد شد یا تابستان، اظهار داشت که در حال حاضر ما پاتریس اورا را برای این پست داریم پس بعید است که کسی را برای این پست جذب کنیم.

تبلیغات

تمامی مطالب این سایت توسط موتور جستجو هوشمند سایت جمع آوری میشوند و همه مطالب با درج منبع در سایت ثبت میشوند و ما هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نداریم.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین اخبار